●○ Main page ●○ Estonian Goplayers ●○ Tournaments ●○ Where to play ●○ Equipment and books ●○ Go and Estonia ●○ Pictures ●○ Näitlikud mängud ●○ Korea viiteid ●○ Teised lauamängud ●○

Eesti Go

Kus mängida?

Online

KGS'is (Kiseido Go Server) on Eesti ruum nimega 'Eesti asi'. (Rooms -> Room list -> Social -> Eesti asi (Estonia).) Enamus siin mainitud Eesti Gomängijatest külastavad ka KGS'i ja seda ruumi.

Offline - Eestis

Tänu mängijate vähesusele ei toimunud kuni 2005 aasta kevadini Eestis regulaarseid Goõhtuid --- parim viis selleks oli ilmselt KGS'ist keegi kinni püüda, kes on nõus Go'd sinuga mängima. Alates 2005 kevad-suvest on toimunud regulaarsed mänguõhtud:

  • Tartu, Ülikooli kohvik (teine korrus), iga kolmapäev kell 18:00. Ülikooli kohvikus on olemas valik lauamänge, sealjuures omavad nad ka Ravensburgeri gokomplekti mida tasub küsida.

Offline - Soome

Soome on lähedal, ning Soome Goelu on suhteliselt aktiivne (Soomes on umbes 300 registreeritud Gomängijat!). Offline-mängimiseks on eriti Helsinki väga atraktiivne. Kaaluda võib järgmiste kohtade külastamist:

Vaata ka SuomiGo Wiki:

  • Peli Illat --- regulaarsed õhtud, millal kuskil Soomes Gomängimiseks kogunetakse.

Leedu

Lisaks mängitakse Go'd päris aktiivselt ka Leedus. Juulis on Leedus "Gocamp". Viide: LSGC 2004 (ja pilte 2003 aasta üritusest)

Turniirid

Eestlased on osalenud mõnel rahvusvahelisel Goturniiril ja lähiümbruses toimub neid piisavalt. Minevikuturniirid:

Uued turniirid on toodud põhilehel. Soomlaste ülalpeetav turniiride list on siin toodud.

Segased teated Eestist

(Papist) golaud on olemas ka Tallinnas Saiakangi (Raekojaplatsi ja Pikka tänavat ühendav tänav) Kehrwiederi keldri-kohvikus, kus saab kohvi kõrvale mõne mängu mängida.

Valid HTML 4.01!


Lehe autor: Helger Lipmaa for