Sissejuhatus matemaatilisse loogikasse (sügis 2004)
Töö korraldus, hindamine

Loengud
toimuvad traditsioonilises stiilis. Loengutel antakse iseseisvaks lahendamiseks teoreetilise kallakuga ülesandeid, mille
lahendused tuleb saata elektronpostiga lektorile (ASCII, doc, ps).  Kolm esimesena saabunud õiget lahendust annavad 1 punkti. Enamuse loengute järel antakse  iseseisvalt arvutil lahendamiseks WebCT test. Lahendamisel võib kasutada kirjandust. Testi tuleb lahendada seni, kuni saadakse vähemalt 75% punktidest. Testid on koostatud nii, et küsimused valitakse suuremast pangast juhuslikult ja korduvad ainult osaliselt. Lahendamise tulemused salvestuvad andmebaasi. Iga test tuleb lahendada hiljemalt enne järgmist loengut.
Testide tulemuste (protsentide) keskmine annab koondhindesse kuni 10 punkti. Hilinemisega saabunud tulemused korrutatakse 0.5-ga. Pärast vastava peatüki kontrolltöö toimumist lahendamise tulemusi enam vastu ei võeta.

Praktikumide ülesandeid lahendatakse enamasti arvutitel, aga mõned ülesanded lahendatakse ka tahvlipraktikumi laadis.

Iga peatüki lõpul toimub kontrolltöö praktikumi materjali kohta. Esimene kontrolltöö on kirjalik, aksiomaatiliste teooriate ja Turingi masinate tööd toimuvad arvutil. Semestri lõpul on arvutil koondtest teoreetilise materjali kohta. Kontrolltöödel ja koondtestil ei lubata materjale kasutada.
Aine koondhindesse annab iga kontrolltöö ja lõpptest vastavalt tulemusele kuni 10 punkti. Sooritatuks loetakse töö, mille hinne on vähemalt 5 punkti. Iga kontrolltöö sooritamiseks on 3 katset. Teine katse toimub kokkulepitud ajal semestri jooksul, kolmas katse kas semestri viimastel päevadel või kokkulepitud päeval sessiooni ajal. Teisel ja kolmandal katsel tehtud töö tulemusest lahutatakse summeerimisel vastavalt 1 või 2 punkti. 

Sessiooni ajal toimub 3-tunnine kirjalik eksam, mis annab koondhindesse vastavalt tulemusele kuni 50 punkti.
Eksamile lubatakse kõik kursusest osavõtjad.
Aine hinde määrab eksami (50 p), kontrolltööde (3x10p), testide (kodused 10p + koondtest 10p) ja loengul antud ülesannete punktide summa. Kui üliõpilasel on mõne kontrolltöö või lõpptesti (tegelik) hinne madalam kui 5 punkti, siis maksimaalne võimalik hinne on D.