Esitlus.html

KIIRE TOIMETIARENDUS Jüri Kiho 15.12.03 (Rapid Editor Development)

Skeemtoimeti Amadeus tutvustus

tavatekst vs. skeemtekst skeemi mõiste skeemtoimeti iseloomulikke funktsioone

Toimetiarenduse ülesanne Millal kerkib Lahendus Mida tähendab Mis on aluseks Probleem

Toimetiarenduse automatiseerimine

Olgu L keel, mille jaoks soovitakse saada skeemtoimetamise võimalus. Siin: küsimus sellest, kuidas teha skeemisti.

Koostada keele L grammatika Parsitav baaskeel L −> süsteemi Amadeus Siluda keele L grammatika Amadeus abil Keele L põhimõtteline skeemmudel Keele L skeemmudel ja skeemisti

Amadeus kui sugupuu toimeti

Aam Kooskora Allikad

Esitlus.html