Laulutekstid on maha kirjutatud kuulmise järgi.
Ok, siia olen ma ära tõlkinud, mis huvitav tekst on selle kassetti ümbrise peale manatud. Tekst on Andres Rodionovilt mis ta oli kirjutanud luuletuste vahele. Suur osa teksti lõpus olevatest nimedest on välja mõeldud, aga kõik mitte. Helmu Värk on meelega valesti kirjutatud (oli plaanis kirjutada Helmut Värk aga sellest loobuti, kuna Elmo oleks võinud ehk solvuda).

Tere Ufo toimetus! Kirjutan teile oma uuest kodust maal kuusemetsa sees. Kardan, läheb elu jooksul niiskeks, aga üldiselt olen õnnelik siin ja kirjutan ma teile sellepärast, et ma ei saa aru miks ma üldse siin elan, mis mõttega. Kas see on mul aus mõte? Või eputan ma niisama et teistest targem näida? Või kas mõte eputamisest ehk äkki ühiskonna sisendatud korralekutsumine pole? Või ei peagi seda mõttesõnastust üldse olemagi? Ma eriti hädas nende mõtetega üldse pole. Aga kui saate vastake mulle palun siia kuusemetsa sisse.
Andres

Abi eest kasseti ilmumisel täname sind:

    Peeter Aunspruuli
    Arbo Tammiksaar
	Tõnis Haavel
    Tiit ja Railo ansamblist "Monotoonius"
    ansambel "Airfrance"
    Andre Holl

"Metro Luminali" nime ei tohi kõvasti öelda ja parem on mitte huvi tunda meie isikkoosseisu vastu. Sõnad Mait Vaik, heli Helmu Värk. "Igatsus tume" tekst Andres Rodionov.